NReedus - Filmography

Pawn Shop Chronicles

14. prosince 2014 v 9:10 | Renaiti
Název: Pawn Shop ChroniclesRežie: Wayne KramerŽánr: Drama, Krimi, Komedie
Český název: Pawn Shop ChroniclesRok: 2013
Role: Stanley

Film obsahuje tři příběhy, které začínají v zastavárně. První je o třech feťácích, kteří se chystají loupež. Druhý o manželovi, který pátrá po manželce pomocí snubního prstenu a třetí o imitátorovi Elvise Presleyho... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Sunlight Jr.

13. prosince 2014 v 11:28 | Renaiti
Název: Sunlight Jr.Režie: Laurie CollyerŽánr: Drama
Český název: Sunlight Jr.Rok: 2013
Role: Justin

Melissa pracuje jako prodavačka v samoobsluze a žije se svým ochrnutým přítelem Richiem v místním motelu. Nadšený pár se dozví, že čekají dítě, avšak vše se zkomplikuje v okamžiku, kdy Melissa přijde o práci a oba jsou následně vyhozeni z motelu... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Hello Herman

13. prosince 2014 v 11:21 | Renaiti
Název: Hello HermanRežie: Michelle DannerŽánr: Drama
Český název: Hello HermanRok: 2012
Role: Lax Morales

Příběh šestnáctiletého Hermana Howardse, jenž se jednoho dne rozhodne zabít třicet devět svých spolužáků, dva učitele a policistu, je zasazen do nedaleké budoucnosti. Těsně před tím, než je zatčen, napíše žurnalistovi Laxu Moralesovi e-mail, k němuž připojí i videa z přestřelky, která nahrál na svou digitální kameru. V těchto videích mu mimo jiné sdělí, že by se světu rád svěřil s důvody svého konání, a to skrze Laxovu show... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Night of the Templar

13. prosince 2014 v 11:16 | Renaiti
Název: Night of the TemplarRežie: Paul SampsonŽánr: Komedie, Drama, Akční
Český název: Night of the TemplarRok: 2012
Role: Henry Flesh

Skupina na první pohled náhodných herců je vybrána, aby se zúčastnila "Víkendu fantazie". Zatímco si pro zkrácení dlouhého večera čtou temný příběh o hrabivých rytířích, netuší, že kniha vypráví příběh větší, než je středověká pohádka, a že právě na nich bude brzy vykonána krvavá pomsta... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Konspirátor

13. prosince 2014 v 10:52 | Renaiti

Název: ConspiratorRežie: Robert RedfordŽánr: Drama, Historický
Český název: KonspirátorRok: 2010
Role: Lewis Payne

Těsně po zavraždění Abrahama Lincolna je zatčeno sedm mužů a jedna žena. Všichni jsou obviněni ze spiknutí za účelem atentátu na prezidenta, viceprezidenta a ministra zahraničí. Jediná obviněná žena, dvaačtyřicetiletá Mary Surratt, je majitelkou penzionu, ve kterém se šestadvacetiletý John Wilkes Booth setkal se svými komplici a plánoval tu simultánní útoky. Ve Washingtonu, který se jen těžko vzpamatovává z občanské války, se čerstvý právník a válečný hrdina na straně Unie, osmadvacetiletý Frederick Aiken, se zdráháním ujímá obhajoby obviněné ženy před vojenským tribunálem. Aiken brzy začne pochybovat o vině své klientky a věří, že byla využita jako návnada a rukojmí, aby mohl být zatčen jediný konspirátor, kterému se podařilo uniknout, její vlastní syn John. Zatímco se celý národ obrací proti ní, Mary musí spoléhat na Aikena, že se mu podaří odhalit pravdu a zachránit jí život... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Meskada

13. prosince 2014 v 10:34 | Renaiti
Název: MeskadaRežie: Josh SternfeldŽánr: Thriller, Krimi, Drama
Český název: MeskadaRok: 2010
Role: Dennis Burrows

Maloměstský detektiv Noah Cordin se snaží vyřešit vraždu mladíka, která se stala během domácího vloupání ve městě Hilliard. Matka mrtvého chlapce Allison Connor je členkou Meskády okresního výboru komisařů a také vlivnou ženou Hilliardu. Celý městský okrsek se spojil, aby podpořil detektiva při hledání vrahů. Naneštěstí zloději nezanechali žádná vodítka či stopy na místě činu, kromě nepatrného kousku papíru, který nepřímo ukazuje do Caswellu, Noahova rodného města. Noah a krajský detektiv Leslie Spencerová odjíždějí do Caswellu. Noah tu obnovuje kontakty se starými přáteli a je zarmoucen, když vidí, jak město ekonomicky upadá. V Noahově vyšetřování dochází k obratu, když získá pomoc od starého přítele a policisty Daniela Hartfielda a vlastníka místního baru Billyho Burnse. Kvůli Noahovu neúspěchu ve vypátrání podezřelého napětí mezi Hilliardem a Caswellem roste. Meskáda okresního výboru komisařů vyhrožuje zničením nově plánovaného caswellského průmyslového závodu, který by měl přinést tolik potřebná pracovní místa. Daniel, Billy a všichni z Caswellu, šokováni výhružkou sabotáže, začínají vlastní vyšetřování... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Pokrevní bratři 2

13. prosince 2014 v 10:09 | Renaiti
Název: Boondock Saints II: All Saints DayRežie: Troy DuffyŽánr: Krimi, Akční, Drama, Thriller
Český název: Pokrevní bratři 2Rok: 2009
Role: Murphy MacManus

Pokračování syrové stylizované krvavé ságy bratrů MacManusů. Ti se společně se svým otcem ukrývají v tichých irských údolích daleko od míst, se kterými byli dříve spojeni. Když se k nim však donese zvěst o loupežné vraždě oblíbeného kněze, bratři se vrací do Bostonu, aby uskutečnili násilnou a krvavou výpravu za spravedlností. Společnost jim dělá i nový parťák a v patách mají přitažlivou agentku FBI… (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Pandorum

11. prosince 2014 v 21:34 | Renaiti
Název: PandorumRežie: Christian AlvartŽánr: Thriller, Akční, Sci-Fi, Horor
Český název: PandorumRok: 2009
Role: Shepard

Ocitáme se na zdánlivě opuštěné palubě vesmírné lodi. Dva členové posádky se právě probouzejí z hlubokého umělého spánku a s hrůzou zjišťují, že trpí podivnou ztrátou paměti. Nemají nejmenší ponětí, kdo jsou a co na palubě vesmírné lodi vůbec dělají. Jediným zvukem je skličující rachot a skřípot ozývající se z centra lodi. Jediný způsob, jak se dostat ven z této cely, je úzký a tmavý světlík. desátník Bower, mladší z dvojice astronautů, vleze dovnitř, zatímco druhý, poručík Payton, zůstává a snaží se navázat rádiové spojení. Bower proniká hlouběji a hlouběji do centra lodi a odhaluje děsivou realitu. Astronauti si brzy uvědomí, že oproti původnímu zdání nejsou jedinými pozůstalými na kosmické lodi a rozmotávají její šokující a strašlivé tajemství. Přežití lidstva záleží jen na nich... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku

Cadillac Records

11. prosince 2014 v 21:27 | Renaiti
Název: Cadillac RecordsRežie: Darnell MartinŽánr: Drama, Romantický, Hudební, Historický
Český název: Cadillac RecordsRok: 2008
Role: Chess Records Engineer

Kdyby v roce 1950 nevzniklo v americkém Chicagu hudební vydavatelství Chess Records patřící Leonardu Chessovi, možná by se svět nikdy nedozvěděl, jakou sílu v sobě skrývá hudební styl rhythm and blues, zkráceně R&B. Právě tato společnost se v padesátých a šedesátých letech minulého století stala hlavním centrem populární hudby produkované afroamerickou menšinou a právě díky Chess Records se z Chucka Berryho, Muddyho Waterse, Etty James či Willieho Jacksona staly hvězdy nejvyšší zářivosti. Byla to doba jako stvořená pro žhavou a strhující muziku, které právě tito zpěváci měli plné srdce. Po každém vzlétnutí sice následuje pád, ale Chees Records a umělci kolem něj dali světu víc, než mohl kdokoli očekávat. Ve výborném hudebním dramatu režisérky Darnell Martinové ztvárnil hlavní postavu Leonarda Chesse oscarový Adrien Brody a po jeho bok se postavila hudební superstar, uhrančivá kráska se zlatem v hrdle Beyoncé Knowlesová...

» gallery
» online & download v celém článku

Hledá se hrdina

11. prosince 2014 v 21:20 | Renaiti
Název: Hero WantedRežie: Brian SmrzŽánr: Akční, Krimi, Drama
Český název: Hledá se hrdinaRok: 2008
Role: Swain

Film není jen o tom, jak se z trosky stane hrdina. Liam Case ztratil při autonehodě svou manželku, která byla navíc těhotná. Živí se jako popelář a jeho život je prázdný. V tom zachránil při autonehodě malé děvčátko. Sláva je však prchavá a Liam není zas tak úplně dokonalý hrdina... (zdroj csfd.cz)

» gallery
» online & download v celém článku
 
 

Reklama

© NReedus-LHemsworth │ 2014 - ??
COPYRIGHT // AUTORSKÁ PRÁVA